AÖS-20: Denizli (Laodikya)

Astronomi Öğretmen Seminerleri serisi tüm hızıyla devam ediyor. Bu sefer 26-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında (3,5 gün) Denizli’de olacağız. AÖS’lerin temel kuralı gereği öncelik sınıf, fen ve fizik öğretmenlerine tanınmaktadır. Ayrıntılar ve başvuru linki aşağıda..

Daha önceki AÖS programlarında sunulan eğitim, etkinlik ve atölyeler 2.5 gün sürmekteydi, AÖS-20:DENİZLİ Eğitim programına bazı ilaveler yapılarak süre 3,5 güne çıkarılmıştır. Bu ilaveler katılımcı öğretmenlerimizin Pamukkale ve Laodikya’yı tanımalarını amaçlayan kültür gezileri, Tam Ay Tutulması özel programı, Denizli ve çevresindeki Arkeolojik kazı çalışmaları gibi konularının eklenmesi şeklindedir.

Konaklama bilgisi:

Konaklama yapacağımız otelin güzel de bir yüzme havuzu olunca öğretmenlerimizin sıcak yaz gününde havuzdan da istifade etmesi kaçınılmaz olacaktır.

Öğretmenlerimizle tatil modunda güzel bir etkinlik yapmayı planlamaktayız.
AÖS-20 DENİZLİ programı Sema Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleştirilecektir. Konaklama, yemekler ve tüm etkinlik programları bu otelde yapılacaktır (Ay Tutulması programı hariç).

Otelin toplam oda sayısı dikkate alındığında AÖS-20 programına konaklamalı olarak sadece 69 öğretmenimizi kabul edebileceğiz.

Ücretlendirme:
Seminerler ücretsizdir. Konaklama için:

Konaklama + Sabah, Öğle ve Akşam yemekleri (açık büfe) + Günlük 2 cafe break ( Çay, kahve ve pasta sunumu) dâhil olup toplamda otele ödenecek ücret 330 TL’dir (Günlük 110 TL). 

İl içinden konaklamasız katılacak öğretmenlerimiz için öğle ve akşam yemekleri ile cafebreak ve çay-kahve ücreti olarak Toplam 3×45= 135 TL dir.

Başvurular 05.Haziran.2018 Salı günü tamamlanacak ve asil liste birkaç gün içinde ilan edilecektir. Asil listede ismi yer alan öğretmenlerimizin 20.Haziran.2018 tarihine kadar otelin hesap numarasına yukarıda belirtilen ücreti yatırmaları gerekmektedir (Otelin IBAN numarası o dönemde yayınlanacaktır). Bu tarihe kadar ücreti yatırılmayan öğretmenlerimizin yerine yedek listemizdeki öğretmenlerimiz davet edilecektir.

Program için tıklayınız.

Başvuru için tıklayınız.
Poster:

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.