Uluslararası Ay Gözlem Gecesi

https://www.youtube.com/astrobilgi

26 Eylül Cumartesi günü, 20.30 – 21.30 saatleri arasında yayında olacağız. Farklı şehirlerdeki teleskoplarımızı Aya çevirecek ve görüntüleri canlı olarak izleyicilerimize aktaracağız. Yayın sırasında aynı zamanda Ay ve diğer gök cisimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ayın gözlemi dışında gökyüzünde görünen Satürn, Jüpiter ve Mars gezegenlerinin görüntülerini de ekrana taşıyacağız.

Youtube Linki: https://www.youtube.com/astrobilgi

  • Özgem Kahraman on 26/09/2020 at 22:26
  • Cevapla

  Sayın Hocalarım merhaba,
  İzmirde bir özel okulda Fen bilimleri öğretmeniyim. Canlı yayınınızdan bir öğrencim aracılığıyla haberdar oldum. Bütün öğrencilerimi haberdar ettim. Umarım izlemişlerdir, çünkü benim ufkumu çok açan, çok aydınlatıcı bir program oldu. Her birinize ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.
  Bundan sonra yapacağınız bütün eğitimlerden haberdar olabilmeyi ve katılmayı çok isterim. Bu amaçla, beni kaydımı yapabileceğim bir kanala yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

  Öğretmenlikte 25. yılımı çalışıyorum. Öğrencilerimin heyecanı, merak duygusu her zaman en önemsediğim şey oldu. Uzay ünitesi hiç bitmesin istiyorlar, akıllarında yüzlerce soru var. Bunu kaybetmememiz gerektiğine inanıyorum. Eğer uygun görürseniz sizlerle öğrencilerimi buluşturacağım online bir görüşme yapmayı çok isterim.

  Bizleri bilgilendirmek için ayrıdığınız vakit ve gösterdiğiniz özenden dolayı tekrar teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.
  saygılarımla,
  Özgem Kahraman

  1. Değerli öğretmenim ilginize teşekkürler. Bizi facebook, instagram ya da youtube kanallarından takip edip güncel programlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.
   https://www.facebook.com/astrobilgi.org
   https://www.instagram.com/astro.bilgi/
   https://www.youtube.com/astrobilgi

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.