AÖS-26 Eskişehir

Astronomi Öğretmen Seminerleri tüm hızıyla sürüyor. 6-8 Nisan tarihleri arasında Eskişehir’deyiz. Seminer başvuru süreci başladı. Seminerde öncelik fen ve sınıf öğretmenlerindedir.

Başvuru için tıklayınız.

Halk gözlemi afişi:

Seminer prgramı için tıklayınız.

Yorumu formunu geç

  • Sevil Aydoğan on 05/04/2018 at 09:32
  • Cevapla

  merhaba, ben öğretmen değilim fakat astronomiyle ilgileniyorum. kendimi bu konuda geliştirmek için bu tarz etkinliklere katılmayı da istiyorum. öğretmen dışı olarak acaba bu seminerlere katılım şansım var mı?

  1. Daha önce de bu tür isteklerle karşılaştık. Önceliğimiz öğretmen öğretimleri olduğu için bu seminerlere dışarıdan izleyici almıyoruz. Ancak halk gözlemlerine katılabilir, uzman hocalarımıza merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bunun dışında çeşitli zamanlarda halka açık etkinlikler düzenleniyor. Bunlara katılabilirsiniz. Örnek, TÜBİTAK Ulusal Gökyüzü Şenliği gibi.

  • Dilek Ceyran on 29/03/2018 at 11:58
  • Cevapla

  Merhaba. İstanbul için gelecekte bir planlama var mı? bir de öncelik fen alanı ve sınıf öğretmenleri olarak belirlenmiş bu elbette yerinde bir karar fakat bir felsefe öğretmeni olarak bilim felsefesini anlatırken bilimin beni beslemesine ihtiyaç duyuyorum ve bilimsel bilgiyi yılın tamamında aktif olarak kullanıyorum. öncelik kategorisine felsefe branşını da dahil etmeniz temennisiyle.. iyi çalışmalar dilerim.

  1. Sevgili Dilek, İstanbul’da bir çok gökbilim etkinliği var, umarım takip ediyorsunuzdur. Astronomi Öğretmen Semineri olarak da 30 Kasım 2018’de Küçükçekmece Belediyesinin desteği ile bir etkinlik yapacağız, katılımcı seçimi nasıl olacak bilmiyorum ama sizi bekleriz. Sevgilerimle…

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.